Online Katalog

Sizler için hazırlamış olduğumuz Activo Yapı Kimyasalları katoloğuna ulaşabilirsiniz.

Önizleme

Bize Ulaşın

  • ( 224 ) 211 11 14
  • info@activoyapi.com.tr
  • Geçit Mh. 2. Gündoğdu Sokak No:118 Osmangazi / BURSA

Çok Emici Yüzeyler İçin Tozuma Önleyici Sıvı Astar AC 5300

Çok Emici Yüzeyler İçin Tozuma Önleyici Sıvı Astar AC 5300

AVANTAJLARI

Beton ve çimento bazlı zeminlerin tozumaya ve aşınmaya karşı direncini arttırır. Yeni ve eski döşemelere uygulanabilir. Yükseltilmiş döşeme aklama uygulanabilir. Yüzeyde kalıcı ve etkili bir dayanıklılık sağlar. Uygulaması kolay, kullanıma hazırdır. Su bazlıdır, çevre dostudur.

UYGULAMA

Beton yüzeye rulo veya fırça ile eşit şekilde dağıtılarak sürülmelidir. 1. kat uygulamasından 24 saat sonra 2. kat uygulama yapılabilir. Bazı yüzeylerde 3. kot uygulama gerekebilir. Son kat uygulamadan 1 gün sonra yüzey su ile yıkanmalıdır.

YÜZEY HAZIRLIĞI

Uygulama yüzeyi toz, yağ, katran, zift, boya, silikon, kür malzemesi, deterjan ve kalıp yağları gibi yapışmayı önleyici maddelerden temizlenmiş Sert bir süpürge veya telli fırça ile zemini iyice süpürdükten sonra yumuşak bir süpürge veya vakumlu bir temizlik aleti ile yüzeyden tozlan temizleyiniz. Yüzeyi nemlendiriniz ve suya doymasını sağlayınız. Yüzeyde biriken fazla suyu uygulamasından önce iyice temizleyiniz. 

KULLANIM ALANLARI

• İç ve dış mekanlarda, sertleşmesi, tozumaması istenen, beton döşemeler, çimento esaslı şaplar, karo ve taş döşemelerde, fabrikalarda, endüstriyel saha ve atölyelerde, depolarda ve garajlarda, bodrum kat zeminlerinde ve yaya yollarında kullanılır.

UYARILAR VE ÖNLEMLER

• Donmuş, 24 saat içerisinde clonma riski olan veya direkt güneşe ve rüzgara açık alanlarda uygulamadan kaçınınız. Diş mekanlarda (o yapılan (O uygulamalardan hemen sonra beton yüzeyi 2 - 3 saat kar, yağmur gibi etkenlere karşı korunmalıdır. Kullanımdan önce iyice çalkalanmalıdır. Haricen su katılmamalıdır. Uygulama yapılacak yüzey eğer yeni beton ise 28 günlük kür süresini beklemeden uygulama yapmayınız. Mobilyalar, camlar ve boyalı duvarlara sıçramasından korunmalıdır.

  • Uygulama Sıcaklığı : +5°C ile +30°C arası
  • Trafiğe Açılma Süresi : En az 6 saat sonra
  • ph : -8