Online Katalog

Sizler için hazırlamış olduğumuz Activo Yapı Kimyasalları katoloğuna ulaşabilirsiniz.

Önizleme

Bize Ulaşın

  • ( 224 ) 211 11 14
  • info@activoyapi.com.tr
  • Karahıdırköyü Mah. Karahıdır Okul Cad. No :68 D Gürsu / Bursa

Hakkımızda

VİZYONUMUZ:

"Paylaşımcı bir dünyada müşterilerimize kaliteyi, yeniliği, ekonomiyi, estetiği ve fonksiyonelliği en iyi şekilde sunmak"

MİSYONUMUZ

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmayalarımızın, bulundukları sektöre getireceği inovasyonla beraber bilgi ve hizmet anlayısımızla farkındalık yaratarak örnek firma olmak.

Ticari faaliyetlerine;

1998 yılında Bursa'da Isıtma & soğutma sektöründe AKTİF TEKNİK ismiyle başlayan firmamız;

2009 yılında TARZ Yapı İnşaat-Taahhüt şirketi ile inşaat sektörüne,

2011 yılında SCHNELL Kimya ile Kimya sektörüne,

2014 yılında da ACTİVO YAPI ile Yapı kimyasalları ile yapı kimya sektörüne sektörüne,

2017 yılında BAFF yalıtım ile EPS üretim ve pazarlama sektörüne,

2018 yılında  Baffteknik markasıyla Proje kalıp sektörüne girerek tüm firmalarını Aktif Grup çatısı altında birleştirmiştir.

AKTİF Teknik markasıyla ısıtma & soğutma sektöründe Türkiye'nin tamamına yedek parça temini sağlamaktadır.

TARZ YAPI Markasıyla inşaat sektöründe; Bursa, Düzce gibi  şehirlerde konut ve ticari binalar, Kırıkkale ve Anadolu'nun çeşitli illerindeki üniversite yerleşkelerinde PALAS Life ismi ile yatırımlık apart daire projeleri yürütmektedir.

ACTİVO Yapı Kimyasalları Bursa'da 2014 yılı Ocak ayında 250 bin ton/yıl kapasiteyle üretime başlamıştır. Ürün gamında; seramik ve doğal taş yapıştırıcıları, derz dolguları, ısı ve sıva malzemeleri, tamir harçları, tesviye şapları, harç katkıları, yüzey hazırlayıcı astarlar, beton kür  malzemeleri ve yüzey temizleyici ve koruyucu bakım malzemeleri ve uygulamaya yönelik bir çok kolaylık getiren malzeme barındıran Activo yapı kimyasalları ürünlerinin bilgili ellerde üretildiğinin garantisini siz tüketicilerimize gururla sunarız.

Baff Yalıtım eps üretimi ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir. 

Baffteknik; almanya agır sanayisine proje ve kalıp ihracaatı gerceklestirerek ülkemize yüksek katma değer katmaya devam etmektedir.

AKTİF GRUP geleceğin Türkiye'sinde yer almak için kalitesini, müşteri memnuniyetini ve teknolojilerini geliştirerek daha iyi bir hizmet sunmak adına tüm enerjisi ile çalışmalarına ve ülke ekonomisine katma değer üretmeye devam etmektedir.