Online Katalog

Sizler için hazırlamış olduğumuz Activo Yapı Kimyasalları katoloğuna ulaşabilirsiniz.

Önizleme

Bize Ulaşın

  • ( 224 ) 211 11 14
  • info@activoyapi.com.tr
  • Karahıdırköyü Mah. Karahıdır Okul Cad. No :68 D Gürsu / Bursa

Hangi Activo Ürününe İhtiyacınız Olduğunu Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Hangi Activo Ürününe İhtiyacınız Olduğunu Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Activo yapı kimyasalları çatısı altında onlarca farklı ürün bulunuyor. Farklı inşaat alanlarında kullanılan bu ürünlerin bazılarının aralarında gerçekten ufak farklar bulunmakta. Eğer hangi Activo ürününün size hitap ettiğini bilmiyorsanız, bu yazıyı okuyarak doğru ürün seçimi yapabilirsiniz. Sadece 3 adımda Activo ürün seçimi rehberimiz sizlerle! 

1. Activo Ürün Kategorilerine Bakın 

Tüm ürünlerimize ve ürün detaylarına web sitemiz üzerinde tek tıkla ulaşabilirsiniz. Ürün seçimi yapmak veya istediğiniz ürünü sitemizde bulmak için ilk olarak "Ürünlerimiz" sekmesine göz atın. Satın almak istediğiniz ürünün kategorisini tespit ederek ilgili sayfaya giriş yapın. Kategori sayfasına giriş yaptığınızda o kategiroye ait tüm ürünleri tek kalemde görüntüleyebilir, gerekirse diğer kategorilere de geçiş yapabilirsiniz. 

2. Activo Ürün Sayfalarını İnceleyin 

Kategori sayfamızda dolaşırken bilgi edinmek istediğiniz ürünün üzerine tıklayın. Açılan ekranda ilgili ürüne ait tüm detaylar yer alacaktır. Her Activo ürünü için sağlanan veriler şunlardır: 

  • Ürünün avantajları, 
  • Ürün paket görseli ve uygulama örnekleri,
  • Ürünün kullanım alanları,
  • Ürünün uygulama ve hazırlama adımları,
  • Ürünü kullanırken dikkat edilmesi gerekenler,

Bu maddeli ve anlaşır anlatımlara göz atarak istediğiniz ürün hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olabilirsiniz. Activo ürün sayfalarının yanı sıra ürün kataloğumuza veya müşteri temsilcilerimize ulaşarak da tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

3. Activo Satış Noktasına Gelin 

Web sitemizden ve diğer yayın organlarımızdan elde ettiğiniz bilgileri teyit etmek ve satın alım işlemini gerçekleştirmek için satış noktamıza gelin. Satış noktalarımızda deneyimli teknik personelimiz ile sizlere üstün bir hizmet kalitesi sunmaktayız. 

Activo ürünlerini satın alırken müşterilerimizin sıklıkla sordukları sorular başlıca şunlardır: 

Activo ürün fiyatlarında indirim var mı? 

Evet. Toplu alımlarda ve dönemlik kampanyalarımız esnasında indirim yapabiliyoruz. Güncel kampanyalara web sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz. 

Activo nakliye masraflarını karşılıyor mu? 

Bu sorunun cevabı henüz satış sözleşmesi imzalanmadan evvel ortaya çıkıyor. Alıcı ile anlaşarak görüşme yapılıyor ve ortak bir karara varılıyor. Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayınız. 

Activo ürünleri bozuk çıkarsa iade edebilir miyim?

Markamızın logosunu taşıyan tüm ürünlerin arkasındayız. Bu nedenle bizden kaynaklı bir sorunu kanıtladığınız takdirde markamız sorununuzu kolayca çözecektir. Bu konuda şüphe duymadan alışveriş yapabilirsiniz.