Online Katalog

Sizler için hazırlamış olduğumuz Activo Yapı Kimyasalları katoloğuna ulaşabilirsiniz.

Önizleme

Bize Ulaşın

  • ( 224 ) 211 11 14
  • info@activoyapi.com.tr
  • Geçit Mh. 2. Gündoğdu Sokak No:118 Osmangazi / BURSA

Activo Yapı Kimyasallarını Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

Activo Yapı Kimyasallarını Tercih Etmeniz İçin 5 Neden!

İyi bir satıcının her zaman için kendi ürünlerini tanıyor olması gerekir. Biz Activo satış ailesi olarak, sizlere satmadan evvel tüm ürünlerimizi yakinen inceliyoruz. Bu sayede satış öncesinde bilmemiz gereken hemen her türlü bilgiyi ediniyoruz ve size daha bilinçli bir satış yapıyoruz. Elbette birçok farklı markanın bulunduğu bu sektörde, kendimizi siz müşterilerimize anlatmamız gerekli. Neden Activo markalı ürün almalıyım? sorusuna cevap vermek üzere bu yazıyı hazırladık. İşte Activo ürünlerini tercih etmeniz için 5 haklı neden!

Activo Ürünlerini Satın almanız İçin 5 Neden

Kurumsal anlayışımızı en iyi şekilde anlayabilmeniz ve aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilmeniz için 5 haklı nedenimiz var. 

1. Activo Ürünleri Kalitelidir!

Herhangi bir Activo ürününü aldığınızda sadece kapalı bir kutuya sahip olmazsınız. Markamızı taşıyan her kutu ile birlikte güvence de satın alırsınız. Birçok markanın övünerek sunduğu ürün garantisini, bizler görevimiz olduğu için sizlere sunuyoruz. Kalitenin prestij kazandığı ve kalıcı hale geldiği adrestesiniz. 

2. Kazancımız Değil, İhtiyaçlarınız Önemli 

Ticari çıkarlar gütmek hemen her işletmenin maddi gücüne pozitif etkide bulunabilir ancak bunun yanı sıra bu sinsi davranış müşteriyi kandırmanız gerektiği anlamına da gelebilir. Bizler kazancımızdan önce sizlerin ihtiyaçlarına yöneliyoruz. Bu sayede size ihtiyaçlarınız doğrultusunda sahip olmanız gereken en uygun ürünü satıyoruz. 

3. Activo Müşterisi Olmak Kurumsal Samimiyete Ortak Olmaktır

Esnaflık ile rezidans hayatı arasındaki ince çizgiyi bilen bir kurum olmaya özen gösteriyoruz. Bizlerden alışveriş yapan tüm müşterilerimize aynı samimiyeti sergiliyor, herkese kapımızın açık olduğunu içtenlikle söyleyebiliyoruz. Her zaman hiç çekinmeden Activo ofislerine gelerek çayımızı içebilirsiniz. 

4. Activo Yapı Kimyasalları Bütçe Dostu, Akılcı Bir Çözümdür

Birçok inşaat malzemesi satıcısının aksine, bizler ürünlerimiz hakkında öğrenmek isteyeceğiniz tüm sayısal verileri henüz satış sözleşmesi hazırlanmadan sizlerle paylaşırız. Bu sayede herhangi bir yanlış alım olmadan, ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek olan Activo ürününü satın alma fırsatı bulursunuz. Tüm ürünlerimiz kullanım alanlarına göre formülize edilir ve buna göre kurgulanır. Bu nedenle olası yapı kazaları ve istenmeyen kimyasal tepkimeler oluşmaz. 

5. Türkiye'nin En Uygun Fiyatlı Ürünleri Activo'da

Müşteri menfaatleri göz önünde bulundurularak en uygun fiyatları öne sürüyoruz. Toplu alımlarda indirim imkânı ve daha fazlası Activo şubelerinde sizleri bekliyor.